Camping en Galerie Thyencamp partner van MVO Nederland

Il n'y a pas de traductions disponibles

mvo-nl.gifHooghalen 9 augustus 2009

Camping en Galerie Thyencamp is vanaf vandaag officieel aangesloten bij MVO Nederland.
Vanaf november 2005 is Camping en Galerie Thyencamp al aangesloten bij MVO Nederland en levert een bijdrage aan de toekomst strategie van MVO-Nederland.
Als partner van MVO Nederland draagt Camping en Galerie Thyencamp, zowel binnen het bedrijf als extern, actief bij aan maatschappelijk verantwoord ondernemen.   

Met de ondertekening van het manifest van MVO Nederland onderschrijft Camping en Galerie Thyencamp o.a. de volgende uitgangspunten:
-    Bij alle bedrijfsbeslissingen wordt gestreefd naar een zorgvuldige balans tussen people, planet en profit;
-    Wij streven naar een zo klein mogelijke ecologische voetafdruk;
-    Wij bevorderen de vitaliteit, inzetbaarheid en ontwikkeling van medewerkers;
-    Wij letten bij inkopen van producten en diensten sterk op sociale en milieu-aspecten;
-    Wij formuleren periodiek nieuwe MVO-doelen, geven over de vorderingen eerlijke en heldere informatie en zijn bereid hierover met belanghebbenden in overleg te treden.

Deze uitgangspunten blijken uit onder meer het volgende:
•    Als eerste recreatiebedrijf in Nederland kun je hier klimaatneutraal kamperen.
•    Veel aandacht voor kunst en cultuur, blijkend uit de eigen kunstgalerie en het samenwerkingsverband cultureelovernachten.
•    Thyencamp is leerwerkbedrijf en biedt al vanaf het begin werkervaringsplaatsen aan.
•    Transparante communicatie, bijvoorbeeld via het openbaar maken van jaarrekeningen en duurzaamheid jaarverslag
•    Samenwerking met collega’s
•    Uitgebreide informatie is te vinden op onze website http://www.thyencamp.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=61&Itemid=444
 

MVO Nederland is een kennis- en netwerkorganisatie die ondernemers inspireert en stimuleert om maatschappelijk verantwoord te ondernemen. De organisatie heeft als streven dat alle ondernemers in ons land MVO als dé standaard gaan beschouwen voor ondernemen in de 21ste eeuw. Meer informatie vindt u op www.mvonederland.nl.

1-b.jpg

Print

Follow Tienkamp on Twitter 32facebook linkedin

RSS duurzaamnieuws

Hoge dioxineconcentraties eieren van zangvogels »»
CO2-opslag in oceanen niet zonder risico »»
Slavernij en vernieling Amazone voor... »»
De Dibi miserie »»
Jaap Kuper over rentmeesterschap »»
Eerst veiligheid, dán economie... »»
Groen wonen scheelt 400.000.000 ziektekosten »»
Carola Smit (BZN) verkoopt aandelen Shell vanwege... »»
Geen 130 kilometer gewenst bij Hoogeveen »»
Lentewinst op rode diesel naar duurzame landbouw »»