Natuurwandeling IVN Laaghalerveld
There are no translations available.
Wij zijn met IVN in gesprek over het organiseren van natuurwandelingen in het gebied Laaghalerveld / De Haar.Mijn bedoeling is om in het zomerseizoen, vanaf pakweg 1 mei tot eind september, elke 3 of 3 weken een wandeltocht te organiseren door dit 450 ha grote gebied en zo toeristen en eventueel bewoners in aanraking te brengen met de natuur die zich hier ontwikkelt en heeft ontwikkeld.
Mijn bedoeling is allerminst een commerciële. Zo wil ik de wandeling openstellen voor iedereen die interesse heeft en niet uitsluitend gasten van mijn camping. Wél verwacht ik, dat belangstelling met name komt van mijn gasten door het specifieke karakter van onze (duurzame) natuurcamping.
Ook wil ik de ondersteuning voor mijn rekening nemen. Dat betekent onze camping als start- / eindpunt en het fungeren als gids.
Vanuit het IVN vraag ik 2 zaken:
1. Het adviseren hoe voldoende kwaliteit kan worden geboden. Bijvoorbeeld door de eerste keer / keren een IVN gids mee te laten lopen, dan wel het gidsen wél door het IVN te laten plaats vinden
2. Het mogen voeren van de "IVN-vlag" om te benadrukken dat geen commercieel doel, maar natuur- en milieu educatie wordt na gestreefd.

Mijn motivatie vloeit voort uit zowel het enthousiasme voor dit nog onbekende gebied, als de wens dat wandeltochten een duurzaam karakter krijgen en niet verworden tot grootschalige puzzeltochten.
Zo zijn er al plannen om met bijv. quads het gebied te gaan verkennen. In mijn ogen een gruwel.
Wellicht vragen we aan deelnemers een bescheiden bijdrage, bijvoorbeeld € 1,=.
Graag neem ik op mij dit geld te incasseren en te bestemmen voor het IVN of een (ander) goed doel.
| < Prev | Next > |
|---|









